Blog o kredytach i pożyczkach.
Gdzie najtaniej pożyczyć.
Opinie, porady, rankingi.
                  
Start - Blog o finansach osobistych | Oddłużanie | Windykacja | Ochrona prywatności | Regulamin | O nas | Kontakt | Mapa serwisu


        Wszystkie poniższe pożyczki mają okres spłaty 61 dni -120 miesięcy. Maksymalne RRSO wynosi 21,83 %. Niżej znajdziecie szczegółowo: min. i maks. okres spłaty, maks. RRSO, modelowy przykład całkowitego kosztu pożyczki.

Gdzie po kredyt w grudniu 2018 roku?

Ranking - Najlepsze aktualne oferty kredytów gotówkowych. -10 grudnia 2018 r.

Kredyt szybki, łatwy i tani to coś, co przydałoby się każdemu z nas. Dokonałem uważnego przeglądu dostępnych ofert i opisałem poniżej te kredyty, które są obecnie najkorzystniejsze. Znajdziesz tu kredyty tanie, a nawet bezpłatne, na duże (250 000 zł) i niewielkie kwoty (500 zł), na chwilę (miesiąc) i na wiele lat (nawet 10). Wszystkie oferty tylko z wiarygodnych i rzetelnych banków działających zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami. Pożyczają szybko, nawet w 20 minut, łatwo i prosto, przy minimalnych formalnościach, i bez żadnych ukrytych kosztów. Poniżej przegląd ofert i ranking najlepszych i najtańszych kredytów w grudniu 2018 roku.

Ranking - Najlepsze oferty kredytów gotówkowych

1 miejsce. Millennium Bank - 100 zł raty za każde 5 000 zł pożyczki.
- Każde 5 000 zł pożyczki to tylko 100 zł miesięcznej raty, i bezwarunkowo ani grosza więcej,
- RRSO tylko 7,68 % - najniższe na rynku, Pożyczka od 5000 do 15 000 zł,
- dotyczy nieubezpieczonych pożyczek gotówkowych udzielanych na okres 60 miesięcy.

2 miejsce. Alior Bank - Pożyczka na piątkę - najniższe oprocentowanie.
- rrso: 9,89 %, oprocentowanie 5 %,
- od 500 do 200 000 zł, na okres od 3 do 120 miesięcy - 10 lat,
- wniosek w pełni online, możliwość konsolidacji (połączenia) kredytów.

3 miejsce. Eurobank - uproszczone do minimum procedury.
- 160 zł miesięcznej raty przy 10 000 zł kredytu,
- całkowity koszt kredytu 3 434,68 zł,
- Kredyt jest oferowany w wysokości do 10 000 zł, na 84 raty, RRSO: 9,17 %.

4 miejsce. BGŻ BNP Paribas - oprocentowanie od 0 % .
- pieniądze na koncie po 20 minutach, wstępna decyzja przez telefon,
- maksymalnie można dostać 200 000 zł, na okres od 6 do 120 miesięcy, a najniższa prowizja wynosi 1,5% ,
- RRSO 13,22 %, stałe oprocentowanie od 0 %. Kredyt może być przeznaczony na dowolny cel.

5 miejsce. T-Mobile Bank - pożyczka w niemalże każdej wysokości.
- wysokość może wynosić od 500 do 200 000 złotych, a okres udzielenia już od miesiąca do 10 lat.
- Nie jest pobierana prowizja, a banku nie interesuje, na co pieniądze zostaną wydane.
- atrakcyjne oprocentowanie - jedynie 4,99 %, RRSO tylko 10,88 %.

Credit Agricole - kredyt gotówkowy.
- Decyzja kredytowa nawet w 10 minut, stała rata przez cały okres kredytowania, RRSO 6,9 %,
- pożyczka do 255 550 zł (wraz z kredytowanymi kosztami), możliwość rozłożenia rat na 10 lat,
- konieczne otworzenie konta w banku, oferta dla biorących u nich kredyt po raz pierwszy.

Getin Bank - kredyt ZA DARMO - RRSO = 0 %.
- "Darmowy Kredyt Gotówkowy" całkowicie gratis - bez oprocentowania, bez kosztów prowizji i ubezpieczeń,
- dla wszystkich osób, które nie posiadają w banku żadnego produktu,
- kwota kredytu od 500 zł do 2000 zł, okres kredytowania 12 miesięcy,
- Getin Bank to zwycięzca Rankingu Przyjazny Bank Newsweeka w kategorii „bank dla Kowalskiego”.

Kasa Stefczyka - Pożyczka Prosta
- od 1000 zł do 41250 zł, na okres od 4 do 120 miesięcy, rrso 18,85 %,
- decyzja kredytowa jest bardzo szybka - wstępna informacja przychodzi nawet w 15 minut,
- możliwość ustalenia daty - dnia spłaty miesięcznej raty.

Santander Bank - zwycięzca niezależnego rankingu.
- Pożyczka do 50 000 zł, oprocentowanie od 3,99%, RRSO niziutkie: od 11,61 %,
- 1 miejsce w rankingu Total Money,
- bank udziela co 5 kredytu w Polsce, ma 10 milionów klientów na świecie, sponsor Justyny Kowalczyk,
- odroczenie spłaty pierwszej raty nawet o 3 miesiące.

City Bank Handlowy - Darmowe zakupy w IKEA.
- Z pożyczką gotówkową Karta upominkowa do IKEA o wartości 500 zł, za pożyczone min. 10,000 zł
- RRSO tylko 9,23 % . Oprocentowanie od 5,99%, Gotówka na dowolny cel,
- Pożyczka nawet na 150,000 zł, na okres do 10 lat, decyzja kredytowa w ciągu godziny,
- Minimum formalności: wystarczy przesłać mailem skan PIT lub 3-miesięczny wyciąg z konta.

Gdzie znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy?

Najnowsza aplikacja na rynku e-finansowym to Finansowy Planer. Pozwala ona dopasować najlepszy kredyt do profilu osoby poszukującej pożyczki. Ocenia online sytuację kredytową, dopasowuje produkt i zapewnia darmowy i nie zobowiązujący kontakt do wybranego doradcy. Dodatkowo analizuje "zdrowie finansowe" klienta w zakresie zabezpieczeń na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń, oszczędności w domowym budżecie i optymalnego lokowania środków. Są nowi i otwarci na ludzkie potrzeby.

Jeżeli nie kredyt, to może darmowa pożyczka?

Nadeszły takie czasy, że firmy pożyczkowe skutecznie konkurują z bankami, oferując pieniądze tak samo bezpiecznie, a nawet lepiej, bo bezpłatnie. Oczywiście mają w tym swój interes licząc na to, że wrócisz do nich po kolejną gotówkę, kiedy to już za darmo nie będzie. Jeżeli jednak potrzebujesz pożyczki na dosyć niedługi czas, a nie chcesz wcale za to płacić, warto skorzystać jednej z tych propozycji:

Pożyczki bezpłatne - za 0 zł, lub niskokosztowe

Serwisy porównujące pożyczki mają swoje rankingi. Według Sowy Finansowej, Pożyczka portalu, Chwilowo.pl oraz Loando najlepszą ofertą dysponuje Extraportfel. Pochwalono ich za to, że pierwszą pożyczkę - aż do 3000 zł - dostajesz za darmo na dłużej, niż proponują inne firmy. Standardowo pożyczają od 100 do 6000 zł. Wystarczy złożyć wniosek, a zautomatyzowany system poinformuje o podjętej decyzji i przeleje pieniądze na konto. Szybka decyzja, minimum formalności, błyskawiczny przelew, bezpieczeństwo i poufność - to cechy, za które są cenieni. Udzielają pomocy finansowej przez 365 dni w roku 24 godziny na dobę. (rrso max 1900%).
           Duża promocja zaczęła się w Lend ON, gdzie koszt pierwszej pożyczki został obniżony do 0 zł. Nowym klientom pożyczają gratis do 2500 zł, stałym do 5000 zł (max. rrso=1000000 %). Opłata rejestracyjna to 1 grosz, więc należy posiadać własne konto bankowe oraz komórkę. Od ręki rozpatrują wniosek, a pracują przez wszystkie dni tygodnia. Na pewno sprawdzą, czy wnioskujący figuruje w BIG lub KRD – takim osobom nic nie pożyczą.
          Za darmo w 15 minut pożycza Net Credit, i to kwotę aż do 3000 zł. To obecnie najbardziej hojny pożyczkodawca - nikt za pierwszym razem nie pożycza tak wiele, i to gratis. Standardowo pożyczają od 150 do 4000 zł (max. rrso = 11497,6%), a spłatę można przedłużyć do nawet 12 miesięcy. Formalności załatwia się przez internet i telefon, nie trzeba okazywać żadnych dokumentów, a pracują do północy 7 dni w tygodniu. Są najszybsi - dzięki realizacji przelewów przez Blue Media dokonują przelewu w 5 minut do ponad 100 banków.
          Do 2000 złotych pożycza nowym klientom firma Zaliczka. Wnioskować można o każdej porze dnia i nocy. Ale pożyczą tylko temu, kto ma od 21 do 70 lat, i udokumentowane miesięczne zarobki w kwocie co najmniej 1000 zł. Należy mieć konto w banku i telefon komórkowy, ale za to pożyczą także osobie znajdującej się w BIK. Firma ma najwyższe oceny w branżowym katalogu Pożyczka portal (rrso 1971%).
          Najnowszy pożyczkodawca wspomagający gotówką bez żadnych kosztów ma naprawdę bardzo łatwą do zapamiętania nazwę: Kuki.pl . Gratis rozdają do 3000 złotych (rrso max 815%), maksymalnie do 10 000 zł. Oferuje szybkie, wygodne i dosyć korzystne pożyczki krótkoterminowe, któryc otrzymanie możliwe jest nawet w ciągu 15 minut od momentu uzyskania pozytywnej decyzji.
          Dobrze znana firma pożyczająca to Wonga. Jeden z największych pożyczkodawców na świecie Polakom pożycza do 1500 zł na czas do 60 dni za jedyne 10 zł. Wystarczy podać numery: konta bankowego, telefonu oraz dowodu osobistego, żeby wnioskować o pieniądze. Wcześniejsza spłata długu to niższe koszty, a stali klienci mogą liczyć na 45 % obniżki kosztów. Decyzja podejmowana jest w 5 minut, w obsłudze klienta bezpłatnie pomagają konsultanci przez 7 dni w tygodniu.
          Do 3000 złotych można bez żadnych kosztów uzyskać w Lew Pożyczka. Są bardzo uczciwi i wiarygodni: działają od 6 lat, posiadają certyfikaty „Rzetelna Firma” i „Firma Wiarygodna Finansowo”, należą do Związku Firm Pożyczkowych, są w Rejestrze Firm Pożyczkowych (max rrso 1958.47%). Pożyczki wypłacają przez wszystkie dni tygodnia. Należy mieć od 19 do 73 lat, polskie obywatelstwo, być aktualnie zatrudnionym, brak wpisu do jakiegokolwiek rejestru dłużników i mieć indywidualne konto bankowe.
          Bardzo podobnie wspomaga finansowo serwis Pożyczka Plus. Nowym klientom pożyczają do 2000 zł (teraz tylko za 0 zł!), a stałym do 8000 złotych, z rabatem kosztów do 50 %. Właściwie to każdy zaufany pożyczkobiorca dostaje jakiś rabat. Konieczny jest przelew rejestracyjny w wysokości 1 grosza, ale po zakończonej weryfikacji zwracają go klientowi. Ich działalność została nagrodzona branżowymi medalami: Lider Szybkiej Pożyczki oraz Profesjonalna Obsługa (max rrso 1804%).
          Inny pożyczający nowicjusz to Chwilówkomat. Na początku wspomogą sumą do 2000 złotych, błyskawicznie wypłacając gotówkę, od niedawna bez żadnych kosztów. Nie ma konieczności dokonywania przelewu weryfikacyjnego, ale trzeba posiadać rachunek bankowy. Należy być w wieku od 18 do 75 lat, mieć polskie obywatelstwo i... złożyć wniosek - wymagania są raczej nieskomplikowane. Zaufanemu klientowi pożyczą do 5000 zł (max rrso 1979,2%).
          Najnowsza oferta bezpłatnej pomocy finansowej jest oferowana przez firmę Limit Pożyczka. Pierwsza pożyczka jest za darmo, a można dostać od 100 do aż 3500 złotych. Pożyczają osobie, która ma polskie obywatelstwo, wiek od 21 do 75 lat oraz telefon komórkowy. Konieczne jest stałe źródło dochodów oraz odpowiednia zdolność kredytowa. Należy złożyć wniosek o pożyczkę i dokonać opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 złotego (rrso 1919,84%). Całość 100% online, z powiadomieniami o terminie płatności. Jasne warunki - bez ukrytych kosztów, wygodny dostęp przez komputer, tablet i telefon. Profesjonaliści.
          Całkiem nowy pożyczkodawca to Wandoo. Rozdają gotówkę w kwocie od 300 do 5000 zł, przy czym do 2500 zł całkowicie za darmo. Pomagają w sposób przejrzysty i wiarygodny, a wniosek rozpatrują zwykle w ciągu kilku minut (max. rrso = 1410,33%). Należy mieć nie więcej niż 70 lat, telefon komórkowy i konto w banku, i nie posiadać opóźnień w spłatach kredytów lub widnieć w rejestrze dłużników.
           Pierwsza pożyczka jest darmowa także w Minipożyczce. W ten sposób łatwo można stać się posiadaczem 2000 złotych, z obowiązkiem zwrotu dokładnie takiej samej sumy (max rrso 1983%). Serwis reklamuje się słowem minimum: tylko tyle trzeba podać danych, i tylko tyle należy czekać na pieniądze. Wiek pożyczkodawcy w granicach 18 - 75 lat, i żadnych zaległości w BIK i BIG - inaczej nie pożyczą nawet grosza. Za to nie wymagają żadnych zaświaczeń.
          Mało znany pożyczkodawca na polskim rynku to serwis Credit.pl , należący do spółki Nordecum. Aby szturmem zdobyć rynek, oferują pierwszą pożyczkę całkowicie gratis, w kwocie do 3000 zł,a jej poziom przyznawalności jest naprawdę bardzo wysoki (max. rrso 1000000%).Nie są konieczni poręczyciele, trzeba mieć konto bankowe i telefon. Podmiot oczywiście zarejestrowany w Polsce, rodem z Estonii, a pożycza także na Litwie. Współpracują ze Związkiem Firm Pożyczkowych, obsługują klientów 7 dni w tygodniu, stałym pożyczkobiorcom pożyczają do 3000 zł.
        Znany z wielu reklam serwis pożyczkowy to Filarum. Obecnie w promocji pożyczają za darmo aż do 1000 zł, a stałym klientom do 5000 zł (max. rrso 813027.2= %). Jeżeli masz od 20 do 70 lat, po skutecznej rejestracji dowiesz się, czy dostaniesz pożyczkę. Wystarczy przelać im 1 grosz i mieć dostęp do telefonu komórkowego.
           Rodowity polski pożyczkodawca to Alfa Kredyt. Udzielają bardzo łatwej pożyczki z dosyć niskim oprocentowaniem, w kwocie od 100 do 3000 zł (max. rrso = 4036,68%). Trwa promocja - pożyczają darmowo do 1000 zł - czyli tylko tyle się oddaje, ile się weźmie. Wnioski przyjmują przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, zdobyli certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy, a przelew może być na koncie w 10 minut.
           Kolejny polski pożyczkodawca ruszył z promocją pierwszej pożyczki bez żadnych kosztów, za całkowity gratis - wystarczy spłacić ją terminowo. Nazywa się Halopożyczka, a nowym pożyczającym daje darmowo nawet do 2000 złotych (stałym - do 4000 zł, max rrso 1986.1%). Nie można mieć więcej niż 75 lat, a trzeba być pełnoletnim. Przelew weryfikacyjny jest możliwy, ale nie konieczny, wystarczy inaczej potwierdzić swoją tożsamość. Zasady jasne, obsługa prosta, a decyzja i przelew bardzo szybkie.
          Niedawno zaczął działalność w Polsce Credit Star. Udzielają pożyczek w wielu krajach nadbałtyckich już od 10 lat, a z ich pomocy finansowej skorzystało ponad 160 000 osób potrzebujących. Ponad 94 % klientów jest zadowolonych z ich usług, a 2/3 wracają po kolejną pożyczkę (max. rrso = 2279,2%). Pożyczają najpierw do 1500 zł, potem do 5000 zł. Jak zwykle, trzeba mieć konto bankowe i własny telefon. Formalności łatwe, RRSO zazwyczaj niskie, a przelew zwykle przychodzi po 15 minutach.
          Warto także zwrócić uwagę na nową firmę prowadzącą serwis Freezl. Podkreślają przede wszystkim, że nie sprawdzają historii klienta w BIK. Nie ma też telefonicznej weryfikacji i wypełniania długich dokumentów, a sam proces pożyczania jest szybki i prosty. Prawie nie chwalą się tym, że pierwsza pożyczka aż do 1000 zł jest za darmo (max. rrso = 806%). Swoje dane należy potwierdzić się przelewem weryfikacyjnym.
          Serwis internetowy Tani Kredyt ogłasza, że rozdaje darmowe pieniądze. Na dzień dobry pożyczają za darmo do 3100 zł, obiecując przelew w ciągu 15 minut (rrso max:1410.33%), a pracują cały tydzień. Stały klient, mający nie więcej niż 66 lat, konto bankowe i telefon komórkowy, może dostać do 6000 zł. Uwaga - nic nie pożyczą osobie wpisanej do jakiegokolwiek rejestru dłużników, tacy chętni mogą sobie odpuścić wnioskowanie.
           Na polskim rynku zadebiutował międzynarodowy serwis: Łatwy kredyt. Jest to oddział łotewskiej firmy Lateko Lizings działającej już od 19 lat. Oczywiście należą do Polskiego Związku Firm Pożyczkowych, co wzmacnia ich wiarygodność. Ceny pożyczek są niższe, niż u większości konkurencji (max. rrso = 2597%) - można u nich dostać kredyt konsumencki w wysokości do 3000 zł. Reszta to standard - wystarczy mieć konto bankowe i telefon, aby dostać pożyczkę - o jej przyznaniu informują sms-em. Pracują praktycznie bez przerwy, również do późna w weekendy.
          Kolejny debiutant w Polsce to Money Man, znany w wielu krajach świata. Ich oferta jest bezpłatna do wysokości 1500 zł (max rrso 1921,8%). Nie wymagają żadnych dokumentów jako załączników, cały proces jest online, a decyzja jest od razu po wypełnieniu wniosku. Za terminową spłatę klient otrzymuje punkty bonusowe, dzięki którym może również spłacać swoją pożyczkę. Decyzja o przyznaniu pożyczki oraz środki zostają przelane w nawet 15 minut na rachunek klienta, a pożyczek udzielają przez 7 dni w tygodniu.
          W rankingach najczęściej udzielanych pożyczek od grudnia ubiegłego roku ta firma jest cały czas na podium, a od dwóch miesięcy na pierwszym miejscu. To Soho Credit. Klientów zdobywa dużą wygodą - pożyczkę można otrzymać bez wychodzenia z domu, bez poręczycieli i zbędnych formalności (max rrso 1410,3%). Pierwsza pożyczka jest bez żadnych kosztów i prowizji do 1000 złotych, już w 15 minut na koncie. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przelać jeden grosz.

Pośrednicy pożyczkowi, czyli pomoc w uzyskaniu pożyczki

Najlepszą promocję ma portal pożyczkowy Sol Credit. Można tu pożyczyć do 5000 zł, i to na okres 50 dni (max rrso:1009%). Aby uzyskać pożyczkę należy mieć przynajmniej 18 lat, PESEL, konto bankowe, telefon komórkowy oraz e-mail. A naprawdę łatwo otrzymać pożyczkę, przy tym mamy minimum formalności i dokumentów, jest wygodna procedura spłaty. Jako jeden z ostatnich chwali się, że może przelać pieniądze w 15 minut, decyzję o przyznaniu pożyczki podejmując w cięgu 10 minut.
          Kolejny pomocnik chwilówkowy oferuje szybką gotówkę pod nazwą Wypłacarka. Za swoje usługi nie pobiera żadnej prowizji, jest całkowicie bezpłatny, a korzystanie z niego nie ma wpływu na wielkość kosztów pożyczki. Wystarczy pozostawić swoje dane, a znajdą dla klienta najlepszą ofertę dostępną wśród firm pożyczkowych. Oczywiście jest to również doskonała propozycja dla tych, którym nie chce się mozolnie wypełniać formularzy osobno w każdej firmie pożyczkowej - tutaj wystarczy zrobić to jeden raz. A pomagają pożyczyć od 100 zł do aż 25 000 złotych (max rrso:2200%).

Pomoc osobom zadłużonym, sprawdzenie BIK za darmo

Kompleksową pomoc dla osób zadłużonych oferuje spółka Progress Finance Group, podmiot polski z siedzibą we Wrocławiu. Firma działa już od wielu lat i pomogła tysiącom zadłużonych. Ich Plan Naprawczy obejmuje analizę raportów z BIG, BIK oraz ZBP, ponadto czyszczą historię kredytową, zmniejszają raty wszystkich zobowiązań i wycofują zajęcia komornicze. W tym roku przyznano im tytuł "Rzetelna Firma", objęty patronatem Krajowego Rejestru Długów. Kontakt jest całkowicie bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje, wystarczy podać imię i nazwisko, telefon oraz adres e-mail.
          Progress Finance Group pomaga również tym dłużnikom, którzy jedyną nadzieję widzą dla siebie już tylko w Upadłości Konsumenckiej. Takie rozwiązanie skierowane jest do osób, które ze względu na przeciwności losu straciły płynność finansową, a ich obecna sytuacja życiowa nie rokuje możliwości spłaty całości lub części zobowiązań. Jeżeli już nie radzisz sobie ze spłatą długu, lub sytuacje losowe zmusiły Cię do zawieszenia lub zaprzestania regularnych płatności, możliwe, że upadłość jest jedynym wyjściem z sytuacji. Ważne jest to, że przyczyny niewypłacalności powinny być niezależne, ale nie jest to absolutnie konieczne. Ponownie, kontakt i wstępna analiza są zawsze bezpłatne, więc niczym się nie ryzykuje.
          I jeszcze jedno - jeżeli Twoje problemy polegają tylko na tym, że sąd wysłał Ci Nakaz Zapłaty, możesz również uzyskać pomoc w złożeniu skutecznego sprzeciwu.
          Swój BIK można teraz szybko i bezpłatnie sprawdzić w Biurze Informacji Kredytowej, zakładając konto próbne. Poznasz tutaj swoją ocenę punktową oraz historię kredytową, a dzięki alarmom wysyłanym na mail lub przez sms można zyskać ochronę przed wyłudzeniem kredytu i opóźnieniami w spłacie. Warto wiedzieć, czy ma się szansę na wymarzony kredyt - z tego wiarygodnego narzędzia korzystają też banki przy weryfikacji wniosków kredytowych. Chętni mogą skorzystać ze specjalnej oferty kredytowej.Gdzie znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy?

Oferta kredytowa zmienia zmienia się bardzo dynamicznie, i trudno jest odnaleźć od razu najlepszą propozycję. Dlatego warto korzystać z pomocy specjalistów, którzy na bieżąco trzymają rękę na pulsie. Ich pomoc jest zawsze bezpłatna, nie ma wpływu na koszt kredytu, a sam kontakt do niczego nie zobowiązuje. Po prostu jako hurtownicy są w stanie dać klientowi indywidualnemu lepsze warunki, niż dany bank, który konkretny kredyt oferuje.
                Poszukiwania warto prowadzić w TotalMoney.pl, kompleksowej porównywarce produktów bankowych. Zespół tworzą eksperci od lat związani z sektorem bankowym i doradztwem finansowym. Prześwietlają dla klienta ofertę 36 kredytów, skutecznie demaskując wszelkie haczyki i gwiazdki. Wystarczy zostawić swoje dane, aby niezobowiązująco i bezpłatnie poznać najlepszy, aktualnie dostępny kredyt gotówkowy.

Dane kontaktowe i teleadresowe oraz adresy prezentowanych na blogu pożyczkodawców

Pożyczki na 61 dni i dłużej: Minimalne i maksymalne okresy spłaty, maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania, obejmująca stopę procentową wraz z innymi kosztami rocznymi, lub inny podobny koszt wyliczony zgodnie z miejscowymi przepisami, oraz modelowy przykład całkowitego kosztu pożyczki wraz ze wszystkimi obowiązującymi opłatami:

Eurobank

RRSO - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Tani kredyt z kontem dostępny jest dla Klientów, których wynagrodzenie pracownicze lub świadczenie emerytalno-rentowe jest przelewane przez podmiot zobowiązany do jego wypłaty na konto klienta w eurobanku przez cały okres trwania kredytu. Udzielenie kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej. Szczegóły, w tym Regulamin udzielania Pożyczek i Kredytów przez Euro Bank S.A., opłaty i prowizje, zakres ubezpieczeń oraz ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępne na eurobank.pl i w placówkach Euro Banku S.A.

T-mobile Bank

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota kredytu: 23 126 zł (bez kredytowanych kosztów), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 16,93%, oprocentowanie stałe: 9,99%, całkowita kwota do zapłaty: 33 362,98 zł, całkowity koszt kredytu: 10 236,98 zł (w tym: prowizja: 3 150,56 zł, odsetki: 7 086,42 zł), 59 równych miesięcznych rat w wysokości / po: 565,47zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Warunki oferty: wg stanu na 01.03.2018 r. Przedstawione symulacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wyliczenia wskazane w kalkulatorze są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu dla kredytu bez ubezpieczenia. Przyznanie kredytu uzależnione jest każdorazowo od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

BGŻ BNP Paribas

Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Kredyt gotówkowy jest oferowany przez Bank łącznie z kartą kredytową. Okres kredytowania wynosi od 6 do 120 miesięcy, z zastrzeżeniem, że dla kredytów na kwotę mniejszą niż 30 000 zł maksymalny okres kredytowania to 84 miesiące. Wstępna decyzja kredytowa przez telefon jest dostępna w przypadku, gdy klient zdecyduje się na złożenie wniosku przez telefon. Oprócz wstępnej decyzji kredytowej jest podejmowana ostateczna decyzja kredytowa, od której zależy udzielenie kredytu. Szczegółowe informacje o kredycie, dostępne są w oddziałach Banku, placówkach agencyjnych Banku, infolinii Banku 801 101 102 oraz na stronie www.bgzbnpparibas.pl .Koszt połączenia wg. stawki operatora. Infolinia jest dostępna w dni robocze w godz. 8.00-19.00. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł, w całości wpłacony. RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania, wyliczoną dla reprezentatywnego przykładu.

Alior Bank

Maksymalna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi: 37,1%. Minimalny okres kredytowania: 6 miesięcy. Maksymalny okres kredytowania: 60 miesięcy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki z ubezpieczeniem wynosi 17,70%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 11 889,90 zł, całkowita kwota do zapłaty: 15 235,12 zł, oprocentowanie zmienne: 9,99 %, całkowity koszt pożyczki: 3 345,22 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 2 169,30 zł, ubezpieczenie: 1 175,92 zł), 37 równych, miesięcznych rat w wysokości 411,76 zł. Kalkulacja została dokonana na 2.10.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Z ww. propozycji mogą skorzystać osoby, które przesłały dane kontaktowe przez internetowy formularz Alior Banku oraz zawrą umowę pożyczki wraz z umową ubezpieczenia na życie. Szczegóły oferty, warunki ubezpieczenia, oraz Taryfa opłat i prowizji na www.aliorbank.pl.

Bank Pekao

RRSO 15,08% . Reklama dotyczy Pożyczki Ekspresowej. Warunki specjalne, tj. oprocentowanie zmienne - 5,99% w stosunku rocznym oraz prowizja za udzielenie pożyczki - 5,99% od kwoty pożyczki, dotyczą pożyczek wnioskowanych w okresie od 1 marca do 30 kwietnia 2018 r., w kwocie do 15 000 zł, udzielanych na okres do 24 miesięcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla przykładu reprezentatywnego wynosi 15,08%. Dla pożyczki w kwocie 2500 zł, zaciągniętej na 18 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty to 2787,18 zł. Oprocentowanie zmienne - 5,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu - 287,18 zł, w tym prowizja - 159,29 zł i odsetki - 127,89 zł. Kalkulacja na dzień 1 marca 2018 r. Udzielenie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Credit Agricole

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 23,3%. Udzielenie kredytu przez Bank zależne jest od zdolności kredytowej Klienta ustalonej według zasad określonych przez Bank oraz spełnienia wymagań formalnych. Szczegółowe informacje o opłatach dotyczących pożyczki gotówkowej, konta, ubezpieczenia (w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności Ubezpieczyciela) są dostępne w Sieci Sprzedaży, w serwisie telefonicznym CA24 oraz na stronie www.credit-agricole.pl. Maksymalna kwota Kredytu w standardowych warunkach produktu to 150 000 zł. Kredyty powyżej tej kwoty są akceptowane w drodze indywidualnych decyzji Banku, mogą wnioskować o nie klienci z dochodem powyżej 5 000 zł z wykluczeniem rolników, producentów rolnych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Decyzja kredytowa wydawana jest nawet w ciągu 10 minut od momentu złożenia przez Klienta kompletnego wniosku o kredyt. Oprocentowanie nominalne pożyczki gotówkowej jest stałe i dotyczy terminowej spłaty.

Santander Consumer Bank

Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 r. dla przedstawionej propozycji Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego w kwocie 10 000 zł (całkowita kwota kredytu) zawartego na okres 36 miesięcy, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 05.03.2018 r. są następujące: oprocentowanie stałe 5,99%; całkowity koszt kredytu wynosi 2 149,83 zł i obejmuje prowizję za udzielenie kredytu 1 087,35 zł, odsetki 1 054,38 zł, opłatę za wypłatę gotówki w kasie Oddziału Banku 8,10 zł. Całkowita kwota do zapłaty 12 149,83 zł; rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) 13,93%; wysokość równych rat miesięcznych 1-35 wynosi 342,48 zł, ostatnia 36 rata 342,67 zł.

Millennium Bank

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej z promocją „100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,68%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 6000 zł, oprocentowanie stałe 7,42%, całkowity koszt kredytu: 1000 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł) , odsetki 1000 zł, usługi dodatkowe 0,00 zł, w tym: ubezpieczenie 0,00 zł, 0 zł - opłata za Konto 360°, w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu; w przeciwnym wypadku miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł), 60 miesięcznych rat równych w wysokości 100,00 zł, pierwsza rata płatna po 30 dniach od uruchomienia środków. Kalkulacja została dokonana na dzień 24.11.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Zgodność pożyczki z krajowymi i lokalnymi przepisami dotyczącymi pożyczek krótkoterminowych

Prezentowane wyżej firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Podlegają przepisom ustawy o nadzorze nad rynkiem bankowym, prawu bankowemu, ustawie antylichwiarskiej oraz ustawie o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

Konsekwencje finansowe niespłacenia pożyczki, procedury windykacyjne

Jakiekolwiek koszty dodatkowe związane z pożyczką mogą zostać naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki każdy z pożyczkodawców zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek karnych w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego w stosunku rocznym, liczonej od kwoty pożyczki. Ponadto pożyczkodawca zastrzega sobie również możliwość podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. W szczególności pożyczkodawca wezwie pożyczkobiorcę do zapłaty telefonicznie lub wysyłając wiadomość SMS, e-mail lub pisemne wezwania do zapłaty. Pożyczkobiorca zostanie obciążony kosztami pisemnych wezwań do zapłaty przesyłanych listem poleconym po 30 oraz po 60 dniu od ostatniego dnia okresu trwania pożyczki, odpowiednio za każde takie wezwanie. Pożyczkodawca ma również prawo do dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego. Kosztami dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego zostanie obciążony Pożyczkobiorca.


Potencjalny wpływ na zdolność kredytową użytkownika

Po spełnieniu przesłanek określonych przepisami prawa w przypadku opóźnienia w spłacie Pożyczki, Pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej.


Zasady dotyczące przedłużania pożyczek

Pożyczkobiorca posiada możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Przedłużenie takie nie odbywa się automatycznie, jest zależne wyłącznie od woli Pożyczkobiorcy i odbywa się po dokonaniu przez Pożyczkobiorcę opłaty za przedłużenie, której wysokość jest uzależniona od kwoty pożyczki oraz terminu przedłużenia.

Inne oferty kredytowe

Alior Bank - pożyczka dwuosobowa.
- oprocentowanie niższe o 50% w stosunku do standardowego, jeżeli pożyczkę biorą 2 osoby razem,
- maksymalna kwota pożyczki - do 200 000 zł,
- okres kredytowania - do 60 miesięcy,
- każdy duet dozwolony - kredytobiorcy nie muszą być spokrewnieni ani małżeństwem.

Plus Bank - najniższy koszt całkowity.
- oprocentowanie 0 %, RRSO: 8,30 %,
- kredyt do 4000 zł, spłata do 24 miesięcy,
- nr 1 rankingu Comperia, nr 1 rankingu Total Money,
- wniosek można złożyć przez internet, sms, w placówce, przez telefon, przez plusbank24.pl.

Decyzję o przyznaniu kredytu w Getin Banku podejmuje się zazwyczaj w 1 dzień - prawie tak szybko, jak przy mikropożyczkach. Można dostać do 200 000 zł, na okres do 8 lat. Zapytanie jest oczywiście całkowicie bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje.

Szybko i łatwo pożycza obecnie PKO Bank Polski. Ich kredyt o nazwie Mini Ratka może być udzielony w kwocie od 1000 o 120 000 zł, na czas do 8 lat, RRSO wynosi od 18,96 %. Działają szybko - wypłata może nastąpić w dniu złożenia wniosku. A spłata rat może być odroczona o okres do 3 miesięcy.

Kredyty są chętnie udzielane przez Raiffeisen Polbank. Do 5000 PLN nie jest konieczne przedstawianie jakichkolwiek zaświadczeń, a do 150 000 żłotych nie są konieczne zabezpieczenia. Oprocentowanie nominalne "Kredytu na Miarę" wynosi 10 %, ale RRSO to już prawdziwa okazja - tylko 12,60 %. Kontakt jest szybki i niezobowiązujący, trzeba podać swoje dane, a pracownik banku oddzwania. Bank austriacki, więc pewny i rzetelny.

Korzystne warunki kredytu można dostać w ING Banku Śląskim. Można tam dostać pożyczkę w kwocie nawet do 100 000 zł z okresem spłaty do 8 lat. Nie ma konieczności wskazywania poręczycieli, formalności ograniczono do niezbędnego minimum. Pożyczkobiorca może wybrać dzień spłaty raty, otrzymać pożyczkę natychmiast po podpisaniu umowy, a gotówkę przeznaczyć na dowolny cel.
                Wachlarz pożyczek oferowanych przez rodzimą Kasę Stefczyka jest naprawdę imponujący. Można spróbować pożyczyć 5000 PLN na okres 98 miesięcy - wtedy rata wyniesie mniej niż 75 zł miesięcznie, przy RRSO 14,13 %. Jest też całkowicie darmowa pożyczka 1000 zł o nazwie "Dołącz do kasy". Pożyczka Celująca to nawet 10 000 złotych na dowolny cel, a Pożyczka Kasowa to 3000 zł przy kosztach, jak za 2000 zł. Pożyczka Gotówkowa wynosi od 1 do 160 tys. złotych na okres od 4 do 120 miesięcy, a informacja o decyzji kredytowej przychodzi w 15 minut. Do wyboru, do koloru - wystarczy zostawić kontakt.
                Korzystnie będzie zwrócić uwagę na serwis Kredyt OK. Jest to dlatego opłacalne, że pomagają bardzo szybko, współpracują z dziesiątkami banków i wiarygodnych instytucji finansowych, a ich oferta jest zawsze najlepsza z dostępnych obecnie na rynku bankowym. Mogą pomóc otrzymać kredyt w wysokości do 200 000 zł, na dowolny cel, ograniczając formalności do niezbędnego minimum. Żadnych ukrytych kosztów, przejrzyste zasady, firma ma już dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów.
                Pieniądze chętnie rozdaje Bank BPH. Ich oferta to szybki i bezpieczny kredyt w wysokości od 1000 do 150 000 zł, na dowolny cel, ze spłatą w okresie nawet do 120 miesięcy. Pożyczkobiorca ma 21 dni na odstąpienie od umowy, bez ponoszenia kosztów. Jasne zasady - najważniejsze informacje o kredycie mieszczą się na jednej stronie A4.
                Nowiutka promocja rusza w Banku Millennium. Do wzięcia jest kredyt z prowizją 0 %. RRSO wynosi 16,55 %. Oferta jest dostępna tylko dla nowych klientów banku, formalności ograniczone, wstępna decyzja już w czasie wypełniania wniosku. W promocji gwarantują najniższe oprocentowanie - jeżeli znajdziesz niższe, zwrócą różnicę.

Nest Bank - Kredyt z niską ratą:
- kwota do 220 000 złotych, na okres do 12 lat, oprocentowanie od 0 %, RRSO od 13,2 %,
- gotówka jest wypłacana w ciągu 24 godzin,
- nie ma konieczności otwierania konta, nie jest konieczne ubezpieczenie,
- wstępna decyzja 3 minuty po zapytaniu.

mBank - pieniądze szybko, przez internet. .
- oferuje pieniądze w 15 minut - przez internet i bez wychodzenia z domu.
- Można otrzymać nawet 150 000 PLN, na całkowicie dowolny cel,
- okres spłaty może mieć od 3 do 84 miesięcy.
- RRSO od 17,97 %.

Bank Zachodni WBK - pożyczka na dowolny cel.
- Pożyczka do 4000 zł jest udzielana bez zaświadczenia o dochodach,
- decyzję o przyznaniu kredytu wnioskujący poznaje w ciągu 10 minut,
- Oprocentowanie stałe - 4 % w skali roku, spłata w okresie od 3 do 12 miesięcy,
- Cel, na jaki jest pożyczana gotówka, w ogóle nie interesuje banku.

Citi Bank Handlowy - pożyczka na dowolny cel..
- gotówka na dowolny cel, szyka decyzja, zawarcie umowy bez wychodzenia z domu,
- zwrot pierwszej raty, do wysokości nawet 760 zł,
- pożyczka dla Polaka, przebywającego w kraju, z dobrą historią kredytową,
- Pożyczka minimum 6000 zł na minimum 60 miesięcy.
                Z pomocą w poszukiwaniach idealnego kredytu ruszyła znana z reklam spółka Rankomat, uruchamiając serwis Niska Rata. Ponad 100 podmiotów rynku finansowego oferuje swoje usługi za ich pośrednictwem - wystarczy podać podstawowe dane i czekać na kontakt. W reprezentacyjnym przykładzie można uzyskać kredyt w kwocie 2000 zł, z miesięczną ratą w wysokości 43 zł, którego RRSO wynosi 21,29 %.

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe - szybko i wiarygodnie.
- kredyt do 200 000 zł,
- oprocentowanie nominalne: 5%, rrso: 18,15 %,
- Pożyczka po okazaniu wyciągu z ROR,
- Pożyczka na deklarację o dochodach.
                Najnowsza firma wyszukująca i negocjująca kredyty gotówkowe w imieniu klienta nazywa się Akredo. Współpracują z 8 bankami: Raiffeisen, Plus Bank, Bank Pocztowy, Getin Bank, mBnak, Alior i BPH. Pomagają, gdy potrzebujesz kredytu w wysokości od 10 000 zł do 200 000 zł, czyli drobne kwoty ich nie interesują. Całe formalności można załatwić przez internet. Mają dobre opinie u swoich klientów, co łatwo potwierdzić w internecie.

Inbank - kredyt najlepszy według ekspertów.
- Najlepszy kredyt według niezależnych doradców: Bankier.pl, Total Money i eBroker,
- 3 x 0 zł: Prowizja już od 0 zł (rrso 9,51%), 0 zł za wcześniejszą spłatę, 0 zł dodatkowych kosztów,
- pożyczka od 2000 do 50 000 zł, na okres od 4 do 72 miesięcy (6 lat),
- 100 % online, szybka decyzja.

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w tej witrynie. Informacje, jak korzystasz z tej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły