Blog o kredytach konsolidacyjnych.
Gdzie konsolidacja kredytów w jeden.
Opinie, rankingi, informacje, oceny.
                  
Start - Blog o finansach osobistych | Oddłużanie | Windykacja | Ochrona prywatności | Regulamin | O nas | Kontakt | Mapa serwisu


Gdzie szukać kredytu konsolidacyjnego?

Najlepsze oferty połączenia kredytów w 2019 roku. - 7 października 2019 r.

Jeżeli masz kłopot ze zbyt dużym długiem, i chcesz mieć mniejsze koszty swoich zobowiązań finansowych, jest na to dobre rozwiązanie. Warto skorzystać z możliwości konsolidacji (połączenia) wszystkich długów w jeden, aby móc spłacać wszystkie zobowiązania jednym kredytem, z niższymi kosztami. To dobry sposób na wyjście z kłopotów finansowych, lub po prostu obniżenie sumy zadłużenia. Sprawdziłem, gdzie obecnie najkorzystniej można wziąć kredyt konsolidacyjny w bezpiecznym polskim banku, i oto wyniki tej analizy.

Gwarancja niższej raty, dodatkowa gotówka na dowolny cel: Zwycięzca rankingów

Nie jest to wielką tajemnicą, że obecnie najchętniej kredyty konsoliduje (łączy) Alior Bank. Wszystkie długi i płatności, w tym pożyczki gotówkowe, ratalne, samochodowe, karty kredytowe, chwilówki i jakiekolwiek inne – zostają połączone i zamienione w jedną niską ratę, której oprocentowanie będzie niższe od 30 do 60 %. Podstawowe warunki ich oferty to: konsolidacja kredytów do 200 tys. zł, spłata rozłożona nawet na 12 lat, oprocentowanie od 7 %, RRSO tylko 10,38 %. Gwarantują obniżenie raty, przy minimum formalności. Warto zacząć poszukiwania konsolidacji od tego banku, bo od poprzedniego roku w promocji o nazwie "Letnia Konsolidacja" dają dodatkową gotówkę bez prowizji - w wysokości 20% kwoty połączonych kredytów. Oczywiście samo zapytanie do niczego nie zobowiązuje, wystarczy tylko podać imię i nazwisko, telefon, email i Pesel, aby konsultant oddzwonił i przedstawił szczegóły konsolidacji.

Bardzo atrakcyjne warunki zmniejszenia swoejgo długu poprzez połączenie ich w jednym kredycie konsolidacyjnym zaproponował Santander w promocji "Niższa Rata z Santander Bank". Kwota kredytu może wynieść do 300 000 zł, a jego wypłata nawet w 1 dzień. Formalności ograniczono do niezbędnego minimum, aby osiągnąć tak krótki termin uruchomienia kredytu. Uwagę zwraca jego RRSO, należące do najniższych na rynku: 10,11 %. Minimalny okres spłaty wynosi 3 miesiące, a maksymalny do 120 miesięcy.

W Millennium Banku trwa promocja o nazwie "Zmień bank swojego kredytu". RRSO tej oferty to 14,68 %, ale trzeba również związać się z bankiem kontem osobistym, z miesięcznymi wpływami w wysokości minimum 1000 zł. Jeżeli taki warunek możesz spełnić, możesz liczyć na oprocentowanie 5,7% od kwoty konsolidowanych środków, przy prowizji 0%. Oferta dotyczy pożyczek konsolidacyjnych, tj. pożyczek, w których część albo całość udzielonej kwoty przeznaczona jest na spłatę produktów kredytowych (kredytów, pożyczek, zadłużenia na kartach kredytowych oraz w limitach w koncie) spoza Banku. Jednym z warunków skorzystania z Promocji jest zawarcie umowy ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka.

Pozostałe oferty konsolidacji

Najnowsza propozycja skonsolidowania długów należy do T-mobile. Oferują do 150 000 zł, i nie ma konieczności wskazywania poręczycieli. Wstępną decyzję dostaje się od razu po wypełnieniu wniosku, a formalności ograniczono do niezbędnego minimum. Okres kredytowania do 10 lat, akceptują różne źródła dochodu (np. umowa zlecenie).
        Jeżeli największe zaufanie masz w polskim banku, połączenia kredytów możesz szukać w PKO Banku Polskim. Ich oferta obejmuje Pożyczkę do 120 000 zł, z okresem kredytowania od 1 do 120 miesięcy. Ponadto dodają dodatkowe środki w wysokości do 1 konsolidowanej kwoty. Zapewniają, że wypłata środków może nastąpić nawet w dniu złożenia wniosku kredytowego.
        Kredyty i wszelkie pożyczki chętnie połączy również Eurobank. Twierdzą, że łącząc całe Twoje zadłużenie udzielą jednego, dużego kredytu na kwotę nawet 150 000 złotych, na czas nawet do 9 lat (min. 3 miesiące). RRSO w przykładzie reprezentatywnym jest na poziomie 23,32 %, a także oferują dodatkową gotówkę, bez zwiększania wysokości rat.
        Drugi największy polski bank również zapałał chęcią pomocy swoim rodakom. W Banku Pekao można dostać Pożyczkę Ekspresową, którą co najmniej w 50 % należy przeznaczyć na spłatę zobowiązań finansowych posiadanych gdziekolwiek poza tym bankiem. Oprocentowanie zmienne 5,99%, RRSO 8,52%, możliwe 3-miesięczne odroczenie spłaty rat. Plus oczywiście dodatkowa gotówka na dowolny cel. Kwota do 200 000 zł, okres kredytowania do 8 lat, i nie ma konieczności posiadania konta w Banku Pekao S.A. Wymagania banku to: stały dochód powyżej 700 zł, klient nie figuruje w bazach dłużników, posiada umowę na czas nieokreślony lub określony dłuższy niż 12 m-cy (ale jeżeli krótszy niż 12 m-cy to pod warunkiem że jest to kolejna umowa). No i konieczne jest umówienie spotkania w oddziale Banku Pekao S.A.
        Oprócz w/w banków uwagę zwraca propozycja, którą ma mBank. Warunki są atrakcyjne: 0% prowizji za udzielenie kredytu, do 150 tys. zł, okres kredytowania do 84 miesięcy. Automatycznie spłacają zobowiązania w innych bankach. Można skonsolidować kredyt gotówkowy, samochodowy, odnawialny, ratalny, a nawet kartę kredytową z innego banku. Dodatkowo oferują gotówkę na dowolny cel – do 20% kwoty przenoszonych zobowiązań.

Pomoc osobom zadłużonym, sprawdzenie BIK za darmo

Kompleksową pomoc dla osób zadłużonych oferuje spółka Progress Finance Group, podmiot polski z siedzibą we Wrocławiu. Firma działa już od wielu lat i pomogła tysiącom zadłużonych. Ich Plan Naprawczy obejmuje analizę raportów z BIG, BIK oraz ZBP, ponadto czyszczą historię kredytową, zmniejszają raty wszystkich zobowiązań i wycofują zajęcia komornicze. W tym roku przyznano im tytuł "Rzetelna Firma", objęty patronatem Krajowego Rejestru Długów. Kontakt jest całkowicie bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje, wystarczy podać imię i nazwisko, telefon oraz adres e-mail.
          Progress Finance Group pomaga również tym dłużnikom, którzy jedyną nadzieję widzą dla siebie już tylko w Upadłości Konsumenckiej. Takie rozwiązanie skierowane jest do osób, które ze względu na przeciwności losu straciły płynność finansową, a ich obecna sytuacja życiowa nie rokuje możliwości spłaty całości lub części zobowiązań. Jeżeli już nie radzisz sobie ze spłatą długu, lub sytuacje losowe zmusiły Cię do zawieszenia lub zaprzestania regularnych płatności, możliwe, że upadłość jest jedynym wyjściem z sytuacji. Ważne jest to, że przyczyny niewypłacalności powinny być niezależne, ale nie jest to absolutnie konieczne. Ponownie, kontakt i wstępna analiza są zawsze bezpłatne, więc niczym się nie ryzykuje.
          I jeszcze jedno - jeżeli Twoje problemy polegają tylko na tym, że sąd wysłał Ci Nakaz Zapłaty, możesz również uzyskać pomoc w złożeniu skutecznego sprzeciwu.
          Swój BIK można teraz szybko i bezpłatnie sprawdzić w Biurze Informacji Kredytowej, zakładając konto próbne. Poznasz tutaj swoją ocenę punktową oraz historię kredytową, a dzięki alarmom wysyłanym na mail lub przez sms można zyskać ochronę przed wyłudzeniem kredytu i opóźnieniami w spłacie. Warto wiedzieć, czy ma się szansę na wymarzony kredyt - z tego wiarygodnego narzędzia korzystają też banki przy weryfikacji wniosków kredytowych. Chętni mogą skorzystać ze specjalnej oferty kredytowej.Dane kontaktowe i teleadresowe oraz adresy prezentowanych na blogu pożyczkodawców

Pożyczki na 61 dni i dłużej: Minimalne i maksymalne okresy spłaty, maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania, obejmująca stopę procentową wraz z innymi kosztami rocznymi, lub inny podobny koszt wyliczony zgodnie z miejscowymi przepisami, oraz modelowy przykład całkowitego kosztu pożyczki wraz ze wszystkimi obowiązującymi opłatami:


Alior Bank. Można u nich pożyczyć kwotę od 5000 do 200 000 zł, na okres od 6 do 144 miesięcy.

Modelowy reprezentatywny przykład całkowitego kosztu pożyczki wraz ze wszystkimi obowiązującymi opłatami: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,57%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 78 480 zł, całkowita kwota do zapłaty: 109 156,82 zł, oprocentowanie zmienne: 5,9%, całkowity koszt kredytu: 30 676,82 zł (w tym prowizja: 4920,64 zł (5,9%), odsetki: 25 756,18 zł), 114 równych miesięcznych rat w wysokości 957,52 zł.
Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania (maks. RRSO): 31,03 %.


Ekassa. Można u nich pożyczyć kwotę od 2000 do 16 000 zł, na okres 12 miesięcy.

Modelowy reprezentatywny przykład całkowitego kosztu pożyczki wraz ze wszystkimi obowiązującymi opłatami: Reprezentatywny przykład dla Jednorazowa wypłata Szczegóły: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 158.57%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6030 zł., całkowita kwota do zapłaty 9708 zł., oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt kredytu 3,675.71 (w tym: prowizja 3303.57 zł., odsetki 372.14 zł), okres kredytowania 12 miesiący
Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania (maks. RRSO): 158,57 %.


T-mobile. Można u nich pożyczyć kwotę od 5000 do 200 000 zł, na okres od 6 do 144 miesięcy.

Modelowy reprezentatywny przykład całkowitego kosztu pożyczki wraz ze wszystkimi obowiązującymi opłatami: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,57%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 78 480 zł, całkowita kwota do zapłaty: 109 156,82 zł, oprocentowanie zmienne: 5,9%, całkowity koszt kredytu: 30 676,82 zł (w tym prowizja: 4920,64 zł (5,9%), odsetki: 25 756,18 zł), 114 równych miesięcznych rat w wysokości 957,52 zł.
Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania (maks. RRSO): 31,03 %.


BGŻ BNP Paribas. Kredyt konsolidacyjny Można u nich pożyczyć kwotę od 5000 do 200 000 zł, na okres od 6 do 120 miesięcy.

Modelowy reprezentatywny przykład całkowitego kosztu pożyczki wraz ze wszystkimi obowiązującymi opłatami: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,70%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 39 314 zł, całkowita kwota do zapłaty 53 751,55 zł, oprocentowanie stałe 6,99 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 14 437,55 zł (w tym: prowizja 3892,09 zł, odsetki 10 545,46 zł), 77 miesięcznych rat 76 równych po 698,07 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 698,23 zł.
Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania (maks. RRSO): 10,70 %.


PKO Banku Polskim Można u nich pożyczyć kwotę od 1000 do 120 000 zł, na okres 9 miesięcy.

Modelowy reprezentatywny przykład całkowitego kosztu pożyczki wraz ze wszystkimi obowiązującymi opłatami: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 3,44%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 970,30 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 012,36 zł, oprocentowanie zmienne 0,99%, całkowity koszt kredytu 42,06 zł (w tym: prowizja 29,70 zł, odsetki 12,36 zł), 9 miesięcznych rat równych po 334,71 zł.
Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania (maks. RRSO): 3,44 %.


Eurobank Można u nich pożyczyć kwotę od 1000 do 150 000 zł, na okres 9 miesięcy.

Modelowy reprezentatywny przykład całkowitego kosztu pożyczki wraz ze wszystkimi obowiązującymi opłatami: RRSO - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Udzielenie kredytu konsolidacyjnego, dostępnego w kwotach od 2000 zł do 150 000 zł na okres od 3 do 108 rat, w tym możliwość otrzymania dodatkowej gotówki, zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej i wnioskowanej kwoty kredytu.
Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania (maks. RRSO): 20,96 %.


Loading

Przegląd konsolidacji.

Oni chcą połączyć nasze kredyty w jeden – dużo mniejszy.

Sytuacja na rynku kredytowym zmienia się dynamicznie, i wciąż otrzymujemy informacje, które, choć pozornie sprzecznie, zmierzają do jednego – jest coraz więcej szans uzyskać korzystny kredyt konsolidacyjny. Najpierw dowiedzieliśmy się, że – mimo że nic nie robimy – relatywnie nasza sytuacja kredytowa ulega pogorszeniu, na co wpływ ma spadek wysokości średniej pensji. Na szczęście nie każdego ten problem dotknął każdego z nas. Potem okazało się, że może WIBOR nie ma racji bytu, a to po tym, jak wyszły na jaw informacje o manipulowaniu LIBOR-em, na szczęście – ponownie – nie dotyczyło to naszego kraju, tylko wyspiarzy. A na koniec przynajmniej jedna dobra wieść – rynek mieszkaniowy stoi pustymi mieszkaniami, a że popyt kształtuje podaż – tylko czekać, aż kredyty mieszkaniowe będą chętniej udzielane, a co za tym idzie – również kredyty konsolidacyjne.

Porównaj najlepsze oferty

Tyle, że nigdy nie wiadomo, kto ma na dany moment najlepsza ofertę. Możemy próbować śledzić blogi – jak ten, albo reklamy bankowe, ale nikt nie jest w stanie sam porównać takiego zalewu ofert. Dlatego najlepiej jest zdać się, oprzeć i zaufać doradcy kredytowemu, np. takiemu jak Dom Kredytowy Notus. Wskazanie to nie jest przypadkowe – już wiemy, że niektórzy doradcy będą próbowali wcisnąć nam ofertę instytucji, której są własnością. Nie ma to wtedy wiele wspólnego z obiektywnością, a przecież każdemu zależy tylko na tym, żeby płacić jak najmniej. Więc warto zdać się na doradcę, który wybierze spośród aż 25 ofert, a nie wybierze nam jedną z… jednej.
        Kredyty chętnie połączy również Credit Agricole. Twierdzą, że obniżą oprocentowanie nawet o 30 %, jeżeli klient ma dowolny kredyt gotówkowy. Najlepsze w ofercie są: niskie RRSO, w przykładzie reprezentatywnym na poziomie 12,1 %, oraz gwarancja, że rata będzie w takie samej wysokości przez cały okres umowy. Kredyt w kwocie do 150 000 zł na okres do 10 lat, można podwyższyć kwotę kredytu.Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku.

Dlaczego właśnie tam? Bo oni ten kredyt dają.

W Alior banku , jak i w wielu innych bankach, można dostać kredyt konsolidacyjny. W końcu banki reklamują się jako udzielające tego kredytu. Nie można tych kredytów za bardzo porównać – każdy dostanie inne warunki, w zależności od tego, co do banku przyniesie, czyli – ile zadłużenia chce skonsolidować w jeden kredyt. Bo konsolidacja to nic innego, jak połączenie wszystkich swoich kredytów w jeden – skonsolidowany. Automatycznie spadają koszty obsługi takiego zadłużenia, więc jest jakaś ulga dla kieszeni. A dlaczego tak trudno go dostać? Bo najczęściej zaczynamy się o niego starać, gdy nasza sytuacja finansowa zaczyna przypominać rozmiarami lej po bombie atomowej - jeden wielki dramat. Trochę jak z wizytami u dentysty, póki nie boli, po co iść, jak zacznie boleć, zazwyczaj już tylko pozostaje wyrwać. Więc jeżeli liczba kredytów zaczyna nas niepokoić, najlepiej już zacząć rozważać konsolidację.

A teraz – dlaczego właśnie kredyt konsolidacyjny w Alior Banku ? To proste – bo wiem, że tam kredyt można dostać. Swego czasu zajmowałem się pośrednictwem finansowym, głównie pomocą kredytobiorcom. Jeżeli kilka banków odmówiło już klientowi konsolidacji, a z usług Aliora jeszcze nie skorzystał, polecałem i pomagałem. Dlatego, że oni ten kredyt dawali. Na 10 kredytów konsolidacyjnych oni potrafili udzielić mi 8. I wcale nie na złych czy gorszych warunkach – im po prostu chciało się ten kredyt dać człowiekowi, a niektóre inne banki tą ofertę traktowały jako zło konieczne w swoich produktach finansowych – inni mają, to i my musimy.

W ofercie Aliora jest teraz zapewnienie, że rata przyznanego kredytu będzie niższa niż inne propozycje jakiegokolwiek banku. Jeżeli ktoś przedstawi taką ofertę, bank obniży ratę przy takim samym okresie kredytowania i kwocie kredytu. Kuszące, nieprawdaż? Konsoliduje się dowolnego rodzaju płatności w jedną ratę. Konsolidacja może wynosić do 150 tys zł, a to bez zabezpieczenia. Można go rozłożyć nawet na 10 lat. Formalności jest niewiele, zresztą pomaga w nich doradca, a dodatkową gotówkę można traktować jako mały prezent.

I dlatego polecam ten bank. Z praktyki, i – bo wiem.

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w tej witrynie. Informacje, jak korzystasz z tej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły