Blog o kredytach i pożyczkach.
Gdzie najtaniej pożyczyć.
Opinie, porady, rankingi.
                  
Start - Blog o finansach osobistych | Oddłużanie | Windykacja | Ochrona prywatności | Regulamin | O nas | Kontakt | Mapa serwisu        Wszystkie poniższe pożyczki mają okres spłaty 61 dni -120 miesięcy. Maksymalne RRSO wynosi 21,83 %. Niżej znajdziecie szczegółowo: min. i maks. okres spłaty, maks. RRSO, modelowy przykład całkowitego kosztu pożyczki.

Gdzie kredyt dla Polaka za granicą?

Ranking - Oferty kredytów gotówkowych dla pracujących za granicą. - 1 sierpnia 2020 r.

Pracujesz za granicą, ale chcesz wziąć kredyt w polskim banku? To możliwe. Bez względu na to, gdzie pracujesz - w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Irlandii, Holandii czy gdziekolwiek indziej - są w Polsce banki, które chętnie Ci pożyczą. Oczywiście mają swoje wymagania - o wszystkich piszę niżej w rankingu ofert kredytowych dla Polaków zatrudnionych za granicami naszego kraju.

Ranking - Najlepsze oferty kredytów gotówkowych

1 miejsce. Millennium Bank - 100 zł raty za każde 5 000 zł pożyczki.
- akceptują dochód z zagranicy, minimum 3 miesiące pracy u jednego pracodawcy i 6 miesięcy stażu w sumie za granicą,
- Każde 5 000 zł pożyczki to tylko 100 zł miesięcznej raty, i bezwarunkowo ani grosza więcej,
- RRSO tylko 7,68 % - najniższe na rynku, Pożyczka od 5000 do 15 000 zł,
- dotyczy nieubezpieczonych pożyczek gotówkowych udzielanych na okres 60 miesięcy,
- prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia.

2 miejsce. Alior Bank - 0 % prowizji.
- akceptują dochód z zagranicy, ale trzeba go osiagać przez minimum 1 miesiąc, tylko umowa o pracę,
- pożyczka internetowa - udzielona online bez prowizji, dostępna dla każdego,
- od 500 do 200 000 zł, na okres 6 miesięcy - 5 lat, raty równe lub malejące, rrso tylko 17,70 %,
- wypłata środków w 1 dzień, całe formalności można załatwić przez internet,
- na czas do 48 miesięcy, max rrso 12,88%, oprocentowanie 5 %.

3 miejsce. Credit Agricole - kredyt gotówkowy.
- 18 miesięcy stażu, tylko na umowę o pracę,
- Decyzja kredytowa nawet w 10 minut
- Stała rata przez cały okres kredytowania,
- nawet do 255 550 zł (wraz z kredytowanymi kosztami), możliwość rozłożenia rat nawet na 10 lat (120 rat),
- RRSO 23,3 %.

4 miejsce. Eurobank - uproszczone do minimum procedury.
- 12 miesięcy osiągania dochodu, wiek minimum 25 lat,
- nie trzeba okazywać zaświadczenia o zarobkach - wystarczy wyciąg z konta,
- Uzyskanie kredytu możliwe jest również na podstawie samego oświadczenia o dochodach.
- Kredyt jest oferowany w wysokości do 120 000 zł, na nawet 96 miesięcy, RRSO: 21,83 %,
- Można połączyć dochody z członkiem rodziny, a w czasie spłaty skorzystać z wakacji kredytowych (przerwa w spłacie).

Gdzie znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy?

Oferta kredytowa zmienia zmienia się bardzo dynamicznie, i trudno jest odnaleźć od razu najlepszą propozycję. Dlatego warto korzystać z pomocy specjalistów, którzy na bieżąco trzymają rękę na pulsie. Ich pomoc jest zawsze bezpłatna, nie ma wpływu na koszt kredytu, a sam kontakt do niczego nie zobowiązuje. Po prostu jako hurtownicy są w stanie dać klientowi indywidualnemu lepsze warunki, niż dany bank, który konkretny kredyt oferuje.
                Poszukiwania warto prowadzić w TotalMoney.pl, kompleksowej porównywarce produktów bankowych. Zespół tworzą eksperci od lat związani z sektorem bankowym i doradztwem finansowym. Prześwietlają dla klienta ofertę 36 kredytów, skutecznie demaskując wszelkie haczyki i gwiazdki. Wystarczy zostawić swoje dane, aby niezobowiązująco i bezpłatnie poznać najlepszy, aktualnie dostępny kredyt gotówkowy.

Pomoc osobom zadłużonym, sprawdzenie BIK za darmo

Kompleksową pomoc dla osób zadłużonych oferuje spółka Progress Finance Group, podmiot polski z siedzibą we Wrocławiu. Firma działa już od wielu lat i pomogła tysiącom zadłużonych. Ich Plan Naprawczy obejmuje analizę raportów z BIG, BIK oraz ZBP, ponadto czyszczą historię kredytową, zmniejszają raty wszystkich zobowiązań i wycofują zajęcia komornicze. W tym roku przyznano im tytuł "Rzetelna Firma", objęty patronatem Krajowego Rejestru Długów. Kontakt jest całkowicie bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje, wystarczy podać imię i nazwisko, telefon oraz adres e-mail.
          Progress Finance Group pomaga również tym dłużnikom, którzy jedyną nadzieję widzą dla siebie już tylko w Upadłości Konsumenckiej. Takie rozwiązanie skierowane jest do osób, które ze względu na przeciwności losu straciły płynność finansową, a ich obecna sytuacja życiowa nie rokuje możliwości spłaty całości lub części zobowiązań. Jeżeli już nie radzisz sobie ze spłatą długu, lub sytuacje losowe zmusiły Cię do zawieszenia lub zaprzestania regularnych płatności, możliwe, że upadłość jest jedynym wyjściem z sytuacji. Ważne jest to, że przyczyny niewypłacalności powinny być niezależne, ale nie jest to absolutnie konieczne. Ponownie, kontakt i wstępna analiza są zawsze bezpłatne, więc niczym się nie ryzykuje.
          I jeszcze jedno - jeżeli Twoje problemy polegają tylko na tym, że sąd wysłał Ci Nakaz Zapłaty, możesz również uzyskać pomoc w złożeniu skutecznego sprzeciwu.
          Swój BIK można teraz szybko i bezpłatnie sprawdzić w Biurze Informacji Kredytowej, zakładając konto próbne. Poznasz tutaj swoją ocenę punktową oraz historię kredytową, a dzięki alarmom wysyłanym na mail lub przez sms można zyskać ochronę przed wyłudzeniem kredytu i opóźnieniami w spłacie. Warto wiedzieć, czy ma się szansę na wymarzony kredyt - z tego wiarygodnego narzędzia korzystają też banki przy weryfikacji wniosków kredytowych. Chętni mogą skorzystać ze specjalnej oferty kredytowej.


Dane kontaktowe i teleadresowe oraz adresy prezentowanych na blogu pożyczkodawców

Pożyczki na 61 dni i dłużej: Minimalne i maksymalne okresy spłaty, maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania, obejmująca stopę procentową wraz z innymi kosztami rocznymi, lub inny podobny koszt wyliczony zgodnie z miejscowymi przepisami, oraz modelowy przykład całkowitego kosztu pożyczki wraz ze wszystkimi obowiązującymi opłatami:

Eurobank

RRSO - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Tani kredyt z kontem dostępny jest dla Klientów, których wynagrodzenie pracownicze lub świadczenie emerytalno-rentowe jest przelewane przez podmiot zobowiązany do jego wypłaty na konto klienta w eurobanku przez cały okres trwania kredytu. Udzielenie kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej. Szczegóły, w tym Regulamin udzielania Pożyczek i Kredytów przez Euro Bank S.A., opłaty i prowizje, zakres ubezpieczeń oraz ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępne na eurobank.pl i w placówkach Euro Banku S.A.

BGŻ BNP Paribas

Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Kredyt gotówkowy jest oferowany przez Bank łącznie z kartą kredytową. Okres kredytowania wynosi od 6 do 120 miesięcy, z zastrzeżeniem, że dla kredytów na kwotę mniejszą niż 30 000 zł maksymalny okres kredytowania to 84 miesiące. Wstępna decyzja kredytowa przez telefon jest dostępna w przypadku, gdy klient zdecyduje się na złożenie wniosku przez telefon. Oprócz wstępnej decyzji kredytowej jest podejmowana ostateczna decyzja kredytowa, od której zależy udzielenie kredytu. Szczegółowe informacje o kredycie, dostępne są w oddziałach Banku, placówkach agencyjnych Banku, infolinii Banku 801 101 102 oraz na stronie www.bgzbnpparibas.pl .Koszt połączenia wg. stawki operatora. Infolinia jest dostępna w dni robocze w godz. 8.00-19.00. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł, w całości wpłacony. RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania, wyliczoną dla reprezentatywnego przykładu.

Alior Bank

Maksymalna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi: 37,1%. Minimalny okres kredytowania: 6 miesięcy. Maksymalny okres kredytowania: 60 miesięcy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki z ubezpieczeniem wynosi 17,70%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 11 889,90 zł, całkowita kwota do zapłaty: 15 235,12 zł, oprocentowanie zmienne: 9,99 %, całkowity koszt pożyczki: 3 345,22 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 2 169,30 zł, ubezpieczenie: 1 175,92 zł), 37 równych, miesięcznych rat w wysokości 411,76 zł. Kalkulacja została dokonana na 2.10.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Z ww. propozycji mogą skorzystać osoby, które przesłały dane kontaktowe przez internetowy formularz Alior Banku oraz zawrą umowę pożyczki wraz z umową ubezpieczenia na życie. Szczegóły oferty, warunki ubezpieczenia, oraz Taryfa opłat i prowizji na www.aliorbank.pl.

Bank Pekao

RRSO 15,08% . Reklama dotyczy Pożyczki Ekspresowej. Warunki specjalne, tj. oprocentowanie zmienne - 5,99% w stosunku rocznym oraz prowizja za udzielenie pożyczki - 5,99% od kwoty pożyczki, dotyczą pożyczek wnioskowanych w okresie od 1 marca do 30 kwietnia 2018 r., w kwocie do 15 000 zł, udzielanych na okres do 24 miesięcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla przykładu reprezentatywnego wynosi 15,08%. Dla pożyczki w kwocie 2500 zł, zaciągniętej na 18 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty to 2787,18 zł. Oprocentowanie zmienne - 5,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu - 287,18 zł, w tym prowizja - 159,29 zł i odsetki - 127,89 zł. Kalkulacja na dzień 1 marca 2018 r. Udzielenie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Credit Agricole

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 23,3%. Udzielenie kredytu przez Bank zależne jest od zdolności kredytowej Klienta ustalonej według zasad określonych przez Bank oraz spełnienia wymagań formalnych. Szczegółowe informacje o opłatach dotyczących pożyczki gotówkowej, konta, ubezpieczenia (w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności Ubezpieczyciela) są dostępne w Sieci Sprzedaży, w serwisie telefonicznym CA24 oraz na stronie www.credit-agricole.pl. Maksymalna kwota Kredytu w standardowych warunkach produktu to 150 000 zł. Kredyty powyżej tej kwoty są akceptowane w drodze indywidualnych decyzji Banku, mogą wnioskować o nie klienci z dochodem powyżej 5 000 zł z wykluczeniem rolników, producentów rolnych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Decyzja kredytowa wydawana jest nawet w ciągu 10 minut od momentu złożenia przez Klienta kompletnego wniosku o kredyt. Oprocentowanie nominalne pożyczki gotówkowej jest stałe i dotyczy terminowej spłaty.

Millennium Bank

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej z promocją „100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,68%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 6000 zł, oprocentowanie stałe 7,42%, całkowity koszt kredytu: 1000 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł) , odsetki 1000 zł, usługi dodatkowe 0,00 zł, w tym: ubezpieczenie 0,00 zł, 0 zł - opłata za Konto 360°, w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu; w przeciwnym wypadku miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł), 60 miesięcznych rat równych w wysokości 100,00 zł, pierwsza rata płatna po 30 dniach od uruchomienia środków. Kalkulacja została dokonana na dzień 24.11.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Zgodność pożyczki z krajowymi i lokalnymi przepisami dotyczącymi pożyczek krótkoterminowych

Prezentowane wyżej firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Podlegają przepisom ustawy o nadzorze nad rynkiem bankowym, prawu bankowemu, ustawie antylichwiarskiej oraz ustawie o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

Konsekwencje finansowe niespłacenia pożyczki, procedury windykacyjne

Jakiekolwiek koszty dodatkowe związane z pożyczką mogą zostać naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty udzielonej pożyczki. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki każdy z pożyczkodawców zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek karnych w wysokości czterokrotności stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego w stosunku rocznym, liczonej od kwoty pożyczki. Ponadto pożyczkodawca zastrzega sobie również możliwość podjęcia działań mających na celu zwrot pożyczki przez pożyczkobiorcę. W szczególności pożyczkodawca wezwie pożyczkobiorcę do zapłaty telefonicznie lub wysyłając wiadomość SMS, e-mail lub pisemne wezwania do zapłaty. Pożyczkobiorca zostanie obciążony kosztami pisemnych wezwań do zapłaty przesyłanych listem poleconym po 30 oraz po 60 dniu od ostatniego dnia okresu trwania pożyczki, odpowiednio za każde takie wezwanie. Pożyczkodawca ma również prawo do dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego. Kosztami dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania sądowego zostanie obciążony Pożyczkobiorca.


Potencjalny wpływ na zdolność kredytową użytkownika

Po spełnieniu przesłanek określonych przepisami prawa w przypadku opóźnienia w spłacie Pożyczki, Pożyczkodawca ma prawo przekazać informacje o zobowiązaniach Pożyczkobiorcy do Biur Informacji Gospodarczej.


Zasady dotyczące przedłużania pożyczek

Pożyczkobiorca posiada możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Przedłużenie takie nie odbywa się automatycznie, jest zależne wyłącznie od woli Pożyczkobiorcy i odbywa się po dokonaniu przez Pożyczkobiorcę opłaty za przedłużenie, której wysokość jest uzależniona od kwoty pożyczki oraz terminu przedłużenia.

Inne oferty kredytowe

Alior Bank - pożyczka dwuosobowa.
- oprocentowanie niższe o 50% w stosunku do standardowego, jeżeli pożyczkę biorą 2 osoby razem,
- maksymalna kwota pożyczki - do 200 000 zł,
- okres kredytowania - do 60 miesięcy,
- każdy duet dozwolony - kredytobiorcy nie muszą być spokrewnieni ani małżeństwem.

Plus Bank - najniższy koszt całkowity.
- oprocentowanie 0 %, RRSO: 8,30 %,
- kredyt do 4000 zł, spłata do 24 miesięcy,
- nr 1 rankingu Comperia, nr 1 rankingu Total Money,
- wniosek można złożyć przez internet, sms, w placówce, przez telefon, przez plusbank24.pl.

Decyzję o przyznaniu kredytu w Getin Banku podejmuje się zazwyczaj w 1 dzień - prawie tak szybko, jak przy mikropożyczkach. Można dostać do 200 000 zł, na okres do 8 lat. Zapytanie jest oczywiście całkowicie bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje.

Szybko i łatwo pożycza obecnie PKO Bank Polski. Ich kredyt o nazwie Mini Ratka może być udzielony w kwocie od 1000 o 120 000 zł, na czas do 8 lat, RRSO wynosi od 18,96 %. Działają szybko - wypłata może nastąpić w dniu złożenia wniosku. A spłata rat może być odroczona o okres do 3 miesięcy.

Kredyty są chętnie udzielane przez Raiffeisen Polbank. Do 5000 PLN nie jest konieczne przedstawianie jakichkolwiek zaświadczeń, a do 150 000 żłotych nie są konieczne zabezpieczenia. Oprocentowanie nominalne "Kredytu na Miarę" wynosi 10 %, ale RRSO to już prawdziwa okazja - tylko 12,60 %. Kontakt jest szybki i niezobowiązujący, trzeba podać swoje dane, a pracownik banku oddzwania. Bank austriacki, więc pewny i rzetelny.

Korzystne warunki kredytu można dostać w ING Banku Śląskim. Można tam dostać pożyczkę w kwocie nawet do 100 000 zł z okresem spłaty do 8 lat. Nie ma konieczności wskazywania poręczycieli, formalności ograniczono do niezbędnego minimum. Pożyczkobiorca może wybrać dzień spłaty raty, otrzymać pożyczkę natychmiast po podpisaniu umowy, a gotówkę przeznaczyć na dowolny cel.
                Wachlarz pożyczek oferowanych przez rodzimą Kasę Stefczyka jest naprawdę imponujący. Można spróbować pożyczyć 5000 PLN na okres 98 miesięcy - wtedy rata wyniesie mniej niż 75 zł miesięcznie, przy RRSO 14,13 %. Jest też całkowicie darmowa pożyczka 1000 zł o nazwie "Dołącz do kasy". Pożyczka Celująca to nawet 10 000 złotych na dowolny cel, a Pożyczka Kasowa to 3000 zł przy kosztach, jak za 2000 zł. Pożyczka Gotówkowa wynosi od 1 do 160 tys. złotych na okres od 4 do 120 miesięcy, a informacja o decyzji kredytowej przychodzi w 15 minut. Do wyboru, do koloru - wystarczy zostawić kontakt.
                Korzystnie będzie zwrócić uwagę na serwis Kredyt OK. Jest to dlatego opłacalne, że pomagają bardzo szybko, współpracują z dziesiątkami banków i wiarygodnych instytucji finansowych, a ich oferta jest zawsze najlepsza z dostępnych obecnie na rynku bankowym. Mogą pomóc otrzymać kredyt w wysokości do 200 000 zł, na dowolny cel, ograniczając formalności do niezbędnego minimum. Żadnych ukrytych kosztów, przejrzyste zasady, firma ma już dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów.
                Pieniądze chętnie rozdaje Bank BPH. Ich oferta to szybki i bezpieczny kredyt w wysokości od 1000 do 150 000 zł, na dowolny cel, ze spłatą w okresie nawet do 120 miesięcy. Pożyczkobiorca ma 21 dni na odstąpienie od umowy, bez ponoszenia kosztów. Jasne zasady - najważniejsze informacje o kredycie mieszczą się na jednej stronie A4.
                Nowiutka promocja rusza w Banku Millennium. Do wzięcia jest kredyt z prowizją 0 %. RRSO wynosi 16,55 %. Oferta jest dostępna tylko dla nowych klientów banku, formalności ograniczone, wstępna decyzja już w czasie wypełniania wniosku. W promocji gwarantują najniższe oprocentowanie - jeżeli znajdziesz niższe, zwrócą różnicę.

Nest Bank - Kredyt z niską ratą:
- kwota do 220 000 złotych, na okres do 12 lat, oprocentowanie od 0 %, RRSO od 13,2 %,
- gotówka jest wypłacana w ciągu 24 godzin,
- nie ma konieczności otwierania konta, nie jest konieczne ubezpieczenie,
- wstępna decyzja 3 minuty po zapytaniu.

mBank - pieniądze szybko, przez internet. .
- oferuje pieniądze w 15 minut - przez internet i bez wychodzenia z domu.
- Można otrzymać nawet 150 000 PLN, na całkowicie dowolny cel,
- okres spłaty może mieć od 3 do 84 miesięcy.
- RRSO od 17,97 %.

Bank Zachodni WBK - pożyczka na dowolny cel.
- Pożyczka do 4000 zł jest udzielana bez zaświadczenia o dochodach,
- decyzję o przyznaniu kredytu wnioskujący poznaje w ciągu 10 minut,
- Oprocentowanie stałe - 4 % w skali roku, spłata w okresie od 3 do 12 miesięcy,
- Cel, na jaki jest pożyczana gotówka, w ogóle nie interesuje banku.

Citi Bank Handlowy - pożyczka na dowolny cel..
- gotówka na dowolny cel, szyka decyzja, zawarcie umowy bez wychodzenia z domu,
- zwrot pierwszej raty, do wysokości nawet 760 zł,
- pożyczka dla Polaka, przebywającego w kraju, z dobrą historią kredytową,
- Pożyczka minimum 6000 zł na minimum 60 miesięcy.
                Z pomocą w poszukiwaniach idealnego kredytu ruszyła znana z reklam spółka Rankomat, uruchamiając serwis Niska Rata. Ponad 100 podmiotów rynku finansowego oferuje swoje usługi za ich pośrednictwem - wystarczy podać podstawowe dane i czekać na kontakt. W reprezentacyjnym przykładzie można uzyskać kredyt w kwocie 2000 zł, z miesięczną ratą w wysokości 43 zł, którego RRSO wynosi 21,29 %.

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe - szybko i wiarygodnie.
- kredyt do 200 000 zł,
- oprocentowanie nominalne: 5%, rrso: 18,15 %,
- Pożyczka po okazaniu wyciągu z ROR,
- Pożyczka na deklarację o dochodach.
                Najnowsza firma wyszukująca i negocjująca kredyty gotówkowe w imieniu klienta nazywa się Akredo. Współpracują z 8 bankami: Raiffeisen, Plus Bank, Bank Pocztowy, Getin Bank, mBnak, Alior i BPH. Pomagają, gdy potrzebujesz kredytu w wysokości od 10 000 zł do 200 000 zł, czyli drobne kwoty ich nie interesują. Całe formalności można załatwić przez internet. Mają dobre opinie u swoich klientów, co łatwo potwierdzić w internecie.

Inbank - kredyt najlepszy według ekspertów.
- Najlepszy kredyt według niezależnych doradców: Bankier.pl, Total Money i eBroker,
- 3 x 0 zł: Prowizja już od 0 zł (rrso 9,51%), 0 zł za wcześniejszą spłatę, 0 zł dodatkowych kosztów,
- pożyczka od 2000 do 50 000 zł, na okres od 4 do 72 miesięcy (6 lat),
- 100 % online, szybka decyzja.

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w tej witrynie. Informacje, jak korzystasz z tej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły